ŠKOLA U PRIRODI UČENIKA 3. RAZREDA - DVORAC STARA SUŠICA

Škola u prirodi učenika trećeg razreda Dvorac Stara Sušica

U školu u prirodi u Dvorac Stara Sušica krenuli smo s učiteljicama Elvirom Vukporepa i Majom Pezelj u ponedjeljak 9. svibnja.
Zaustavili smo se kod slapa Krčić – izvora rijeke Krke, u blizini grada Knina Produžili smo za Ogulin u Ivaninu kuću bajki i nagnuli se nad Đulin ponor. Spavali smo u pravom dvorcu u Staroj Sušici. U utorak smo bili 90 metara pod zemljom u špilji Lokvarka, kasnije pored Lokvarskog jezera a u Delnicama smo hranili srne  jelene . U srijedu smo šetali poučnom stazom Leska u NP Risnjak. U četvrtak smo hodali blatnjavim kanjonom do Zelenog vira i provlačili se kroz Vražji prolaz, a poslijepodne slavili Tonijev deseti rođendan! U petak smo se zaputili doma, zaustavili u Kutarevu  u Utočištu mladih medvjeda ,a zatim u Ninu i Zadru.
Sretni i umorni napokon smo vidjeli more i roditelje.
                                                                                     učenici trećeg razreda

objavio: Nikolina Jovanović   datum: 17. 5. 2016.

ŠKOLA U PRIRODI UČENIKA 3. RAZREDA - DVORAC STARA SUŠICA

Škola u prirodi učenika trećeg razreda Dvorac Stara Sušica

Sretni i umorni napokon smo vidjeli more i roditelje.
                                                                                     učenici trećeg razreda

objavio: Nikolina Jovanović   datum: 17. 5. 2016.

« Ožujak 2024 »