Ovaj mjesec: 2099

VALENTINOVO U ROGOZNICI

Najveća tinejdžerska zvijezda u regiji po prvi će put nastupiti u Rogoznici na Dan zaljubljenih, u petak 14.2. u 19h u Domu Matice hrvatske!

Na oduševljenje mnogobrojnih vjernih fanova, teen senzacija napokon stiže u Rogoznicu kako bi održao svoj valentinovski koncert i tako uljepšao Dan zaljubljenih svojim obožavateljima koji su izrazili veliku želju da njihov kraj posjeti upravo ENDI, idol današnje mlade generacije.

'Jako se veselim nastupu u Rogoznici. Moji dragi fanovi mjesecima me zovu da dođem i održim koncert. Pripremio sam zanimljiv show i mislim da je baš super što ćemo Valentinovo provesti svi zajedno uz pjesmu i ples. Osim svojih hitova izvest ću i obrade pjesama megapopularnih Justina Biebera, One Directiona, Tajči... Pripremio sam i neke nove pjesme, posebno za Rogoznicu, koje ću prvi put izvesti na ovom koncertu. Vidimo se 14.2. u 19h!', riječi su mlade pjevačke zvijezde i miljenika današnjih tinejdžera te ističe kako će u Rogoznicu sigurno doći i obožavatelji iz Zadra i Šibenika koji mu svakodnevno šalju stotine poruka.
Endi trenutno diljem Hrvatske i regije promovira svoj treći singl 'Reci mi nešto o sebi', a ponosan je na uspjeh svojih prvih dviju pjesama koje su na popularnom YouTubeu ostvarile milijunske preglede. Osim svojim pjesmama, Endi je mladima primjeren uzor i kao učenik dviju srednjih škola, a na svojim nastupima promovira dobru zabavu BEZ alkohola te edukativnu misiju kao Ambasador čitanja među mladima. 'Od srca zahvaljujem gospođi Načelnici Jakelić koja je svojim mladim mještanima odlučila pokloniti moj koncert za Valentinovo. Sretan sam što ću imati prilike prvi put nastupiti u ovom predivnom turističkom mjestu i nadam se da je ovo početak jednog divnog prijateljstva mojih rogozničkih fanova i mene!', poručio je simpatični ENDI koji svakodnevno uvježbava program koji će izvesti na svom koncertu 14. veljače u Rogoznici.

objavio: DIANA GOLEŠ   datum: 12. 2. 2014.

VALENTINOVO U ROGOZNICI

objavio: DIANA GOLEŠ   datum: 12. 2. 2014.

« Travanj 2024 »