MJESEC HRVATSKE KNJIGE - NATJECANJE U ČITANJU NAGLAS

Mjesec hrvatske knjige

Ove godine sjajno smo se zabavili obilježavajući Mjesec hrvatske knjige. Prvo smo  u školskoj knjižnici organizirali općinsko Natjecanje u čitanju naglas. Među brojnim dobrim čitačima odabrali smo one najbolje i poslali ih na županijsku razinu Natjecanja koja se održala u četvrtak, 26. listopada u šibenskoj Gradskoj knjižnici „Juraj Šižgorić“. U mlađoj kategoriji predstavljala nas je Luna Markoč koja je pročitala ulomak iz svoje omiljene knjige Dnevnik Pauline P. i time osvojila treće mjesto. Naša predstavnica u starijoj kategoriji bila je Roza Radić koja je čitala ulomak iz Pobune Pauline P. Iako se nisu uspjele plasirati na državnu razinu Natjecanja, obje su ostvarile odlične nastupe. Osim ljubavi prema čitanju, u knjižnicu smo ponijeli i straničnike koje su zajedno sa svojom učiteljicom Likovne kulture izradili naši učenici. Preostaje nam čekati rezultate likovnog natječaja. Nastavite čitati, razvijati svoje čitalačke vještine i širiti ljubav prema knjigama!

Sanja Cvitanović, učiteljica hrvatskog jezika

objavio: Paola Glavurtić Mirošević   datum: 8. 11. 2023.

MJESEC HRVATSKE KNJIGE - NATJECANJE U ČITANJU NAGLAS

Mjesec hrvatske knjige

Sanja Cvitanović, učiteljica hrvatskog jezika

objavio: Paola Glavurtić Mirošević   datum: 8. 11. 2023.

« Travanj 2024 »