EKSKURZIJA U ZAGREB

Moj  doživljaj Zagreba

Prije par mjeseci učiteljica nam je rekla da ćemo ubrzo ići na trodnevnu ekskurziju u Zagreb. Svi smo skakali od sreće. Svakog dana smo zajedno odbrojavali koliko je ostalo dana do ekskurzije. Dan prije ekskurzije moja prijateljica rekla mi je da se razboljele i da vjerojatno neće ići u Zagreb. Bila sam žalosna. Mislila sam da se neću moći zabaviti bez nje, ali obećala sam joj da ćemo se čuti svakog dana i da ću joj ispričati sve što smo vidjeli.

Došao je i taj dan. Ukrcali smo se u mini bus zajedno sa učiteljicom i vodičem. Jedva sam čekala doći u Zagreb. Kad smo došli, prvo smo išli u ZOO Maksimir. Tamo smo vidjeli razne životinje, a najviše su me se dojmile deve, majmuni, lavovi i morski lavovi. Kako ih nisam nikad vidjela, želja mi je bila vidjeti ih uživo. Nakon posjeta zoološkom vrtu, došli smo u Grad mladih. Bila sam jako uzbuđena i sretna. Sutradan smo otišli u obilazak grada Zagreba. Od svih ustanova koje smo posjetili , najviše mi se svidio Muzej iluzija, zato što sam tamo doživjela da sam veća od ostalih. Prije povratka kući posjetili smo HRT gdje smo upoznali Davora Dretara Dreleta koji nas je jako nasmijao. Sretnii umorni vratili smo se svojo kući.

Paola Marinov

objavio: Nikolina Jovanović   datum: 8. 5. 2018.

« Ožujak 2024 »